Blog o trekkingach

Sprawdź moje wpisy blogowe na temat wycieczek i tras trekkingowych w Nepalu.

Annapurna trekking

U stóp Himalajów możemy znaleźć nepalskie królestwo, w którym przyroda i dzika zwierzyna sprawia, że jest miejscem do którego co roku odwiedza miliony turystów. Jednym z powodów wybrania się do tego państwa jest Annapurna trekking. To właśnie zasługa tras trekkingowych sprawiła, że turyści każdego roku wybierają jednak azjatyckie kierunki. Annapurna trekking daje wiele godzin niezapomnianych chwil, które każdy powinien przeżyć! 

Annapurna trekking jest rejon, w którym jest wiele tras trekkingowych. Są to wyprawy organizowane wokół Annapurny oraz do sanktuarium. Otoczony szczytami ośmiotysięczników, przepięknymi obrazami natury lodowcowej to niesamowicie autentyczne wyprawy turystyczne. 

Jak zaplanować wyjazd?Annapurna trekking

Decydując się na wyjazd do Nepalu, powinniśmy najpierw sprawdzić stan naszego zdrowia. Najlepiej udać się do lekarza, który sprawdzi czy na pewno możemy wziąć udział w trekkingu. 

Jeżeli przeżyliście już przygodę z polskimi górami możecie być pewni, że Annapurna trekking nie będzie dla was zaskoczeniem. W naszej agencji do wyboru macie kilka tras trekkingowych, które różnią się poziomem trudności. Jedne trwają 24 dni a inne zaś 12 dni. 

Gwarantujemy, że pobyt w Nepalu sprawi, że wasze wspomnienia pozostaną na zawsze w waszej pamięci. 

 

 

Skontaktuj się ze mną