Blog o trekkingach

Sprawdź moje wpisy blogowe na temat wycieczek i tras trekkingowych w Nepalu.

Island Peak

Jeżeli uwielbiasz trasy wspinaczkowe powinieneś skorzystać z naszej oferty i przyjechać do Nepalu! Island Peak to niesamowity szczyt górski, który sprawi, że nie ominą was spektakularne widoki na Mount Everest. To bardzo popularny szczyt wspinaczkowy, który każdego roku przyciąga turystów z każdego świata. Island Peak jednak wymaga doskonałej jakości fizycznej. Warto także posiadać chociażby małe doświadczenie na szczytach wspinaczkowych. Warto jednak pamiętać, że na Island Peak nasi trekkerzy są wstanie wprowadzić także osoby, które nigdy nie miały do czynienia ze szczytem wspinaczkowym. 

W naszej agencji współpracujemy tylko z zawodowymi przewodnikami, którzy pomogą w każdej sytuacji. Możecie być pewni, że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze dlatego gwarantujemy, że wszystkie trasy są doskonale zabezpieczone. 

Dlaczego warto z nami wybrać się na trekking?Island Peak

  1. Przewodnicy- posiadamy doskonałych przewodników, którzy są doskonale znają trasy trekkingowe i uczeni byli tego przez lokalnych szerpów. Wszyscy przewodnicy doskonale znają język polski. 
  2. Organizacja- na każdym etapie trekkingu nasze służby przygotowane są nawet na nagłe sytuację.
  3. Pomoc- oferujemy pomoc nie tylko na etapie przygotowań ale także w zakresie wybrania trekkingu a także wyboru ubrań czy innych potrzebnych rzeczy.
  4. Sukces!- Naszej firmie zależy także na Twoim sukcesie! Zrobimy wszystko aby przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa udało się wam spełnić marzenia! 

Skontaktuj się ze mną