Blog o trekkingach

Sprawdź moje wpisy blogowe na temat wycieczek i tras trekkingowych w Nepalu.

Wyprawy trekkingowe

Prawdziwy trekker to taki, który brał udział chociaż w jednej wyprawie w Nepalu. Dlatego polecamy wyprawy trekkingowe, które sprawią, że wasze marzenia spełnią się dość szybko i pozostaną na zawsze w waszej pamięci. Wyprawy trekkingowe to niemalże najlepsza okazja na zapomnienie o trudach codzienności i dać się ponieść śnieżnym widokom.

Jeżeli szukasz odpowiedniego trekkingu nasi pracownicy przyjdą z pomocą. Gwarantujemy, że wybiorą odpowiednią trasę dopasowaną do waszych potrzeb. Wyprawy trekkingowe to niemalże jedna z najlepszych propozycji na, która przyniesie satysfakcję i ekstremalne warunki.

Wszystko jednak zależy od specyfiki, jaką ma każda trasa. Trekkingi mają swoje blaski i cienie gwarantujemy, że zapewnią doskonałe widoki, które każdy powinien przeżyć. 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?Wyprawy trekkingowe

  1. Po pierwsze na wyprawę wybieramy tylko grupę, która składa się maksymalnie z 12 osób. W ten sposób każdy ma lepszy kontakt z przewodnikiem i znacznie lepiej słucha jego uwag i wskazówek. 
  2. Po drugie nasi przewodnicy pomogą wam w aklimatyzacji. Nie musicie się martwić, że coś pójdzie nie tak. 
  3. Świetna baza noclegowa. W Katmandu nie ma pięcio gwiazdkowych hoteli ale posiadamy świetne bazy noclegowe, które przypadną do gustu każdemu.
  4. Kurs bezpiecznego poruszania się po górach. Gwarantujemy, że wszystkie trasy trekkingowe są w pełni bezpieczne, jednak nasi pracownicy czuwają nad ich ochroną.

Wyprawy trekkingowe to same zalety jakie każdy powinien przeżyć na własnej skórze. 

Skontaktuj się ze mną